SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI           
            31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin güvenliği ile ilgili Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI başkanlığında Kaymakamlık Binası Müftülük Toplantı Salonunda Seçim Güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen toplantıya İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri,  Belediye Başkan adayları, İl Genel Meclis Üyesi adayları ve merkez mahalle muhtar adayları katıldı.
 Seçim öncesi, seçim sırası ve seçim sonrasına yönelik Yüksek Seçim Kurulunun almış olduğu kararlar ve uyulması gereken kurallar slayt gösterimi ile katılımcılara anlatıldı.
Toplantıda katılımcılara seslenen Kaymakam BASRI “ Seçimlerin huzur ve güven ortamını sağlamak üzere Mülki İdare Amirleri, Jandarma ve Polis Teşkilatına düşen önemli görevler bulunduğunu ve bununla ilgili çalışmaların hassasiyetle yürütüldüğünü,  güvenlikten sağlığa, haberleşmeden enerjiye kadar her türlü tedbirin gözden geçirildiğini ifade ederek, bu konuda adaylarımızın da gerekli hassasiyeti göstererek bizlere yardımcı olacaklarına inanıyorum. Şimdiden tüm adaylarımıza seçimde başarılar dilerim” dedi.  
Katılımcılarla, çeşitli konularda karşılıklı fikir alış verişi yapıldıktan sonra toplantı sona erdi.