KAYMAKAM BASRI’NIN İMAMHATİP ORTAOKULU ZİYARETLERİ
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında Akpınar İmamhatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
            İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan PINAR ve okul idarecileri tarafından karşılanan Kaymakam BASRI, okul hakkında idarecilerden bilgi aldıktan sonra sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti.  Sohbet esansında öğrencilere tavsiyelerde bulunan BASRI, “Sizlerden beklentimiz yüksek, geleceğimizi sizlere devredeceğiz, sadece öğretmenlerimizin verdikleriyle yetinmeyip çok iyi hazırlanmanız gerekiyor, bu sayede Türkiye dünyanın en güçlü devletleri arasında her zaman üst seviyelerde olacaktır.” Dedi.
            Öğrencilere başarı temennisinde bulunan BASRI, daha sonra öğretmenler ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.  Sohbet esnasında öğretmenlere seslenen BASRI” Bütün zorluklara, sıkıntılara rağmen okul idarecilerimizin ve öğretmenlerimizin gayret göstererek büyük farklılıklar oluşturabileceklerine inananlardanım, bunu başarabilmeniz için bizlerde size elimizden gelen desteği şimdi olduğu gibi her zaman vermeye devam edeceğiz” dedi.