KAYMAKAM BASRI’DAN KÖY ZİYARETİ
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI ilçedeki köylerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde görmek için köy ziyaretlerini sürdürüyor.
 Beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Sami TEMİZ, İlçe Müftüsü Abdullah KARACA ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hamza ATALAY eşliğinde Akpınar İlçemize 12 km mesafede bulunan Çiftlik Mehmetağa Köyünü ziyaret eden Kaymakam BASRI Cuma namazını köyde eda ettikten sonra köy konağında muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet esnasında vatandaşlar ve muhtarın istek ve sorunlarını dinleyen BASRI gerekli notlarını aldıktan sonra yürütülen çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi.
Göreve geldiği günden beri köy ziyaretlerine devam ettiğini belirten Kaymakam BASRI “Köylerimizin ve vatandaşlarımızın çağın gerektirdiği yaşam standardına kavuşması için tüm kurumlarımız ile beraber imkanlar ölçüsünde büyük gayret göstermekteyiz, amacımız vatandaşlarımızın medeniyetin nimetlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak, bunun içinde eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarım ve hayvancılığa kadar birçok alanda köylülerimizin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz” dedi.
Yapılan ikramların ardından misafirperverliklerinden ötürü köy halkına teşekkür eden BASRI, her türlü sorunun çözümü noktasında kapılarının halka sonuna kadar açık olduğunu söyleyerek köyden ayrıldı.