DR. BEKTAŞ TÜRKKANI İLKOKUL ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
            Akpınar Kaymakam V. Bilal BASRI program dahilinde gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında bu hafta Dr. Bektaş TÜRKKANI okulunu ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.
            İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan PINAR, okul idarecileri ve öğrenciler Kaymakam BASRI’yı okul girişinde karşılayarak çiçek hediye ettiler.
            Öğrenci sayısı, okulun fiziksel durumu, okul güvenliği vb. konularda okul idarecilerinden bilgi alan Kaymakam BASRI okul içerisinde incelemelerde bulunup sınıfları gezerek minik öğrencilerle ayrı ayrı ilgilendi.
            Ardından öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve ihtiyaçlarını dinleyen BASRI “Oklularda ki eğitim faaliyetlerini yerinde görmek ve varsa sorun ya da ihtiyaçları tespit etmek amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştirmekteyiz, bu sayede evlatlarımızın en iyi şartlarla eğitim almalarını sağlamayı hedefliyoruz. Eğitimde başarıya ulaşabilmek için öğrenci, veli, öğretmen ve idare olarak sürekli iş birliği içerisinde hareket etmemiz ve iletişim kanallarını sürekli açık tutmamız lazım. Bu dayanışmayı gerçekleştiren okullarımızda da bunların meyvelerini almaya başladık. İnşallah bunu tüm okullarda sizlerin de üstün gayretlerinizle başaracağımıza inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum “ dedi.